Koszulka, która cię wyrazi

Ubiór to nie tylko coś, co ma zapewnić ciepło i osłaniać ciało. To też element naszej kultury i sposób na wyrażanie siebie. To, jak się ubieramy, może wiele o nas powiedzieć.
Popularne są koszuli z różnymi nadrukami. Wzorów jest dużo, ale jeśli ktoś chce, by koszulka w pełni oddawała jego charakter może zdecydować się na własny nadruk na koszulce.
Nie jest to drogie. Oczywiście im więcej egzemplarzy zamówimy, tym będzie taniej, choć wtedy tracimy na indywidualności. Bez problemu jednak zakupimy i drukowane koszulki w jednym egzemplarzu.
Koszty zależą też od techniki. Najpopularniejsze jest nanoszenie wzoru metodą sitodruku. Tu cena może zależeć też od wielkości wzoru i ilości kolorów. Ale to nie jedyna technika. Istnieją jeszcze tak zwane wprasowanki, które są rodzajem naklejki na koszulkę. Są tańsze, ale zdecydowanie mniej trwałe. Dlatego zwykle lepiej nieco dopłacić i zdecydować się na nadruk metodą sitodruku. Taka koszulka posłuży nam długo. Choć warto pamiętać, by do prania odwracać ją na lewą stronę. To zwiększy żywotność naszego nadruku i pozwoli się dłużej cieszyć kolorami.
Firm, które oferują nadruki na koszulkach jest sporo. Często można też zamówić koszulkę z nadrukiem wybranego zdjęcia w salonach fotograficznych. Ograniczeniem jest tu jedynie nasza fantazja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *